王爷含丫鬟乳3p嗯啊 » Voltage 久无码久无码av无码 and Power Supplies » Step-Up/久无码久无码av无码 Voltage 久无码久无码av无码 »
Pololu 5V Step-Up/久无码久无码av无码 Voltage Regulator S7V7F5
The S7V7F5 switching step-up/久无码久无码av无码 regulator efficiently produces 5 V from input voltages between 2.7 V and 11.8 V. Its ability to convert both higher and lower input voltages makes it useful for applications where the power supply voltage can vary greatly, as with batteries that start above but discharge below 5 V. The very compact (0.35″ × 0.475″) module has a typical efficiency of over 90% and can supply up to 1 A when stepping down and about 500 mA when stepping up.
Compare all products in Step-Up/久无码久无码av无码 Voltage 久无码久无码av无码.
| Specs (10) | Pictures (7) | Resources (5) | FAQs (0) | 王爷含丫鬟乳3p嗯啊 |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.35″ × 0.475″ × 0.1″1 |
|---|---|
| Weight: | 0.4 g1 |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 2.7 V |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 11.8 V |
| Maximum output current: | 1 A2 |
| Output voltage: | 5 V |
| Reverse voltage protection?: | N |
| Maximum quiescent current: | 0.1 mA3 |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg09a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J3933 |























