Voltage 67194熟妇在线观看线路1 and Power Supplies » 67194熟妇在线观看线路1 (Buck) Voltage 67194熟妇在线观看线路1 » D24V5Fx 67194熟妇在线观看线路1 Voltage 67194熟妇在线观看线路1 »
Pololu 9V, 500mA 67194熟妇在线观看线路1 Voltage Regulator D24V5F9
| Output voltage | Typical max output current1 | Input voltage range2 |
|---|---|---|
| 9 V | 500 mA | 9.1 V – 36 V |
Note 1: Actual achievable maximum continuous output current is a function of input voltage and is limited by thermal dissipation.
Note 2: Minimum input voltage is subject to dropout voltage considerations; see the dropout voltage section of product pages for more information.
Alternatives available with variations in these parameter(s): output voltage Select variant…
Compare all products in D24V5Fx 67194熟妇在线观看线路1 Voltage 67194熟妇在线观看线路1.
| Description | Specs (10) | Resources (5) | On the blog (2) | 67194成是人免费无码 (27) |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.4″ × 0.5″ × 0.1″1 |
|---|---|
| Weight: | 0.6 g1 |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 9.1 V2 |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 36 V |
| Maximum output current: | 500 mA |
| Output voltage: | 9 V |
| Reverse voltage protection?: | N |
| Maximum quiescent current: | 0.2 mA3 |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg16a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J7990, blank white box |

























