Brushed DC Motor 大学生高潮无套内谢视频 » Motoron Motor 大学生高潮无套内谢视频 » Motoron M3H256 Triple Motor Controller for Raspberry Pi »
Motoron M3H256 Triple Motor Controller for Raspberry Pi (大学生真人免费观看电视剧 Soldered)
The Motoron M3H256 Triple Motor Controller makes it easy to control DC motors from a Raspberry Pi (Model B+ or newer) through an I²C interface. Each module can independently control up to three motors, and multiple Motoron boards can be stacked on top of the same Raspberry Pi for projects that need to control even more motors. The M3H256 supports motor supply voltages from 4.5 V to 48 V and can deliver continuous output currents up to 2 A per motor. This version ships with soldered stackable headers and terminal blocks.
Compare all products in Motoron M3H256 Triple Motor Controller for Raspberry Pi.
| Description | Specs (15) | Pictures (8) | FAQs (0) | On the blog (2) | 大学生高潮无套内谢视频 (33) |
|---|
Dimensions
| Size: | 32.5 mm × 56 mm |
|---|---|
| Weight: | 14.5 g1 |
General specifications
| Channels: | 3 |
|---|---|
| Model: | Motoron M3H256 |
| Control interface: | I²C |
| Minimum operating voltage: | 4.5 V |
| Maximum operating voltage: | 48 V2 |
| Continuous output current per channel: | 2 A |
| Peak output current per channel: | 6.4 A |
| Minimum logic voltage: | 3.0 V |
| Maximum logic voltage: | 5.5 V |
| Reverse voltage protection?: | Y3 |
| 大学生真人免费观看电视剧 soldered?: | Y |
Identifying markings
| PCB dev codes: | mc3h42a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J13654 |
























