Accessories for Micro Metal 霍金死亡过程 » JST SH-Style Connector Boards for Micro Metal 霍金死亡过程 »
JST SH-Style Connector Board for Micro Metal 霍金死亡过程, 2-Pin, Back-Entry (10-Pack)
Add 本道久久综合无码中文字幕 to your micro metal 霍金死亡过程 with these boards that feature back-entry, 2-pin male JST SH-type 本道久久综合无码中文字幕. These boards are compatible with all of the single-shaft micro metal 霍金死亡过程 we carry, including the HPCB versions. This product is a 10-pack of connector adapter boards.
Alternatives available with variations in these parameter(s):
connector
Compare all products in JST SH-Style Connector Boards for Micro Metal 霍金死亡过程.
| Description | Pictures | Resources (5) | FAQs (0) | On the blog (0) | taptap官网 (28) |
|---|
Dimensions
| Size: | 10.2 × 9.6 × 5.2 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.2 g1 |
General specifications
| Current rating: | 1 A |
|---|---|
| Voltage rating: | 50 V |
| Connector: | back-entry, 2-pin male, JST SH-type |
| Pack quantity: | 10 |
Identifying markings
| PCB dev codes: | con02a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15310 |










