Accessories for Micro Metal 玩弄老太婆bbw视频 » JST SH-Style Connector Boards for Micro Metal 玩弄老太婆bbw视频 »
JST SH-Style Connector Board for Micro Metal 玩弄老太婆bbw视频, 2-Pin, Side-Entry (2-Pack)
Add freeavvideojapan to your micro metal 玩弄老太婆bbw视频 with these boards that feature side-entry, 2-pin male JST SH-type freeavvideojapan. These boards are compatible with all of the single-shaft micro metal 玩弄老太婆bbw视频 we carry, including the HPCB versions. This product is a 2-pack of connector adapter boards.
Alternatives available with variations in these parameter(s): connector pack quantity Select variant…
Compare all products in JST SH-Style Connector Boards for Micro Metal 玩弄老太婆bbw视频.
| Description | Specs (8) | Resources (5) | FAQs (0) | 少妇和和尚在野外做爰 (25) |
|---|
Dimensions
| Size: | 10.2 × 9.6 × 5.2 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.2 g1 |
General specifications
| Current rating: | 1 A |
|---|---|
| Voltage rating: | 50 V |
| Connector: | side-entry, 2-pin male, JST SH-type |
| Pack quantity: | 2 |
Identifying markings
| PCB dev codes: | con02a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15310 |










