Voltage 人人澡超碰碰97碰碰碰 and Power Supplies » 人人澡超碰碰97碰碰碰 (Buck) Voltage 人人澡超碰碰97碰碰碰 » D45V1ExFx 人人澡超碰碰97碰碰碰 Voltage 人人澡超碰碰97碰碰碰 »
5V, 100mA 人人澡超碰碰97碰碰碰 Voltage Regulator D45V1E1F5
| Output voltage | Typical max output current | Input voltage range1 | Size | EN input |
|---|---|---|---|---|
| 5 V | 100 mA | 5 V – 65 V | 0.3″ × 0.5″ | - |
Note 1: Minimum input voltage is subject to dropout voltage considerations; see the dropout voltage section of product pages for more information.
Alternatives available with variations in these parameter(s): output voltage size Select variant…
Compare all products in D45V1ExFx 人人澡超碰碰97碰碰碰 Voltage 人人澡超碰碰97碰碰碰.
| Description | Specs | Pictures (12) | Resources (3) | FAQs (0) | On the blog (1) | 高清无码视频直接看 |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.3″ × 0.5″ × 0.17″ |
|---|---|
| Weight: | 0.4 g |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 5 V1 |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 65 V |
| Maximum output current: | 100 mA |
| Output voltage: | 5 V |
| Reverse voltage protection?: | N |
| Maximum quiescent current: | 20 μA |
| Output type: | fixed 5V |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg33a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15004 |






























