Voltage 樱桃视频大全免费高清版 and Power Supplies » 樱桃视频大全免费高清版 (Buck) Voltage 樱桃视频大全免费高清版 » D24V7Fx 樱桃视频大全免费高清版 Voltage 樱桃视频大全免费高清版 »
7.5V, 600mA 樱桃视频大全免费高清版 Voltage Regulator D24V7F7
| Output voltage | Typical max output current | Input voltage range1 | Size |
|---|---|---|---|
| 7.5 V | 600 mA | 7.6 V – 36 V | 0.34″ × 0.54″ |
Note 1: Minimum input voltage is subject to dropout voltage considerations; see the dropout voltage section of product pages for more information.
Alternatives available with variations in these parameter(s):
Compare all products in D24V7Fx 樱桃视频大全免费高清版 Voltage 樱桃视频大全免费高清版.
| Description | Specs (11) | Pictures (10) | FAQs (0) | On the blog (1) | 樱桃视频在线观看 (25) |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.34″ × 0.54″ × 0.16″ |
|---|---|
| Weight: | 0.5 g |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 7.6 V1 |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 36 V |
| Maximum output current: | 600 mA |
| Output voltage: | 7.5 V |
| Reverse voltage protection?: | N |
| Maximum quiescent current: | 0.01 mA2 |
| Output type: | fixed 7.5V |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg35b |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15775 |



































