Cables and Wire » JST PH-Style Cables » 4-Pin JST PH-Style Cables »
JST PH-Style Cable, 4-Pin, Female-Female, 10cm
This 4-conductor, 10 cm (4″) cable has 24 AWG wires and 4-pin female JST PH-type 大鷄巴亂倫的肉欲小说 (2mm pitch) on both ends
Alternatives available with variations in these parameter(s):
| Description | Pictures | Resources (1) | FAQs (0) | On the blog (0) | 医生边走边吮男男h (25) |
|---|
Dimensions
| Pins: | 1×4 |
|---|---|
| Pitch: | 2 mm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 2.1 g |
General specifications
| Gender: | Female-Female |
|---|---|
| Wire gauge: | 24 AWG |
| Current rating: | 2 A |
| Voltage rating: | 100 V |
| Connector: | JST PH-type |
| Terminations & length: | JST PH to JST PH, 10 cm |

















