Brushed DC Motor 内裤勒到中间打屁股羞耻 » Motoron Motor 内裤勒到中间打屁股羞耻 » Motoron M2S Dual High-Power Motor 内裤勒到中间打屁股羞耻 for Arduino »
Motoron M2S24v16 Dual High-Power Motor Controller Shield for Arduino (No 《吃你吃上瘾》在线观看韩剧)
The Motoron M2S24v16 Dual High-Power Motor Controller Shield for Arduino makes it easy to control two high-power DC motors from an Arduino or Arduino-compatible board through an I²C interface. The M2S24v16 supports motor supply voltages from 6.5 V to 40 V and can deliver continuous output currents up to 16 A per motor. This version is just the motor controller by itself, without any header pins or terminal blocks included.
Compare all products in Motoron M2S Dual High-Power Motor 内裤勒到中间打屁股羞耻 for Arduino.
| Description | Specs (14) | Pictures (9) | FAQs (0) | 内裤勒到中间打屁股羞耻 (0) |
|---|
Dimensions
| Size: | 2.56″ × 2.02″ |
|---|---|
| Weight: | 16 g |
General specifications
| Channels: | 2 |
|---|---|
| Model: | Motoron M2S24v16 |
| Control interface: | I²C |
| Minimum operating voltage: | 6.5 V |
| Maximum operating voltage: | 40 V1 |
| Continuous output current per channel: | 16 A2 |
| Minimum logic voltage: | 3.0 V |
| Maximum logic voltage: | 5.5 V |
| Reverse voltage protection?: | Y |
| 《吃你吃上瘾》在线观看韩剧 soldered?: | N |
Identifying markings
| PCB dev codes: | mc2s31b |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J13655 |













