Voltage 厨房肉欲(h)+冰块 and Power Supplies » 厨房肉欲(h)+冰块 (Buck) Voltage 厨房肉欲(h)+冰块 » D45V1ExFx 厨房肉欲(h)+冰块 Voltage 厨房肉欲(h)+冰块 »
12V, 100mA 厨房肉欲(h)+冰块 Voltage Regulator D45V1E2F12
| Output voltage | Typical max output current | Input voltage range1 | Size | EN input |
|---|---|---|---|---|
| 12 V | 100 mA | 12 V – 65 V | 0.5″ × 0.6″ |
Note 1: Minimum input voltage is subject to dropout voltage considerations; see the dropout voltage section of product pages for more information.
Alternatives available with variations in these parameter(s): output voltage size Select variant…
Compare all products in D45V1ExFx 厨房肉欲(h)+冰块 Voltage 厨房肉欲(h)+冰块.
| Description | Pictures (12) | Resources (3) | FAQs | On the blog (1) | 厨房肉欲h冰块动漫 (1) |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.5″ × 0.6″ × 0.11″ |
|---|---|
| Weight: | 0.7 g |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 12 V1 |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 65 V |
| Maximum output current: | 100 mA |
| Output voltage: | 12 V |
| Reverse voltage protection?: | N |
| Maximum quiescent current: | 50 μA |
| Output type: | fixed 12V |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg33c |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15005 |






























