国产二级一片内射视频插放 (Buck) Voltage 国产二级一片内射视频插放 » D30V3x 国产二级一片内射视频插放 Voltage 国产二级一片内射视频插放 » D30V30Fx 国产二级一片内射视频插放 Voltage 国产二级一片内射视频插放 »
3.3V, 3.7A 国产二级一片内射视频插放 Voltage Regulator D30V30F3
| Output voltage | Typical max output current1 | Input voltage range2 |
|---|---|---|
| 3.3 V | 3.7 A | 3.3 V – 45 V |
Note 1: At 30 V in. Actual achievable continuous output current is a function of input voltage and is limited by thermal dissipation. See the output current graphs on the product pages for more information.
Note 2: Minimum input voltage is subject to dropout voltage considerations; see the dropout voltage section of product pages for more information.
Alternatives available with variations in these parameter(s): output type Select variant…
Compare all products in D30V30Fx 国产二级一片内射视频插放 Voltage 国产二级一片内射视频插放.
| Specs | Pictures (12) | Resources (3) | FAQs (0) | 女人私密肥大图片 |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.7″ × 0.8″ × 0.35″1 |
|---|---|
| Weight: | 3.3 g1 |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 3.3 V2 |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 45 V |
| Continuous output current: | 3.7 A3 |
| Output voltage: | 3.3 V |
| Reverse voltage protection?: | Y4 |
| Maximum quiescent current: | 9 mA5 |
| Output type: | fixed 3.3V |
Identifying markings
| PCB dev codes: | reg32a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J14242 |
Notes:
- 1
- Without included optional headers.
- 2
- Subject to dropout voltage considerations. See the dropout voltage graph under the description tab for more information.
- 3
- Typical maximum continuous output current at 30 V in. Actual achievable continuous output current is a function of input voltage and is limited by thermal dissipation. See the output current graph under the description tab for more information.
- 4
- To -40 V. Connecting supplies over 40 V in reverse can damage the device.
- 5
- While enabled with no load. The maximum quiescent current occurs at lower input voltages. It is reduced to under 1 mA with higher inputs or when the regulator is disabled via the enable pin. See the quiescent current graph under the description tab for more information.






























