日韩电影大全免费观看2023年上映 中日韩精品视频在线观看 » Isolation » I²C Isolators »
Pololu I²C Isolator with Isolated Power, ISO1640, MIE1W0505BGLVH, 5V/3.3V, 200mA
This module enables galvanically isolated bidirectional I²C communication between two devices while supplying regulated, isolated power to the target. The bidirectionality applies to both SDA and SCL, which allows for clock stretching. The output voltage is set to 5 V out by default and can be changed to 3.3 V through a selection pin. This version does NOT have 中日韩精品视频在线观看. Power specs:
| Input voltage | Output voltage | Max output current | Size |
|---|---|---|---|
| 4.5 V to 5.5 V | 5 V (default) or 3.3 V (selectable) | 200 mA | 0.5″ × 0.6″ |
| 3 V to 3.6 V | 3.3 V | 75 mA |
Alternatives available with variations in these parameter(s): 中日韩精品视频在线观看? isolated power transfer? Select variant…
Compare all products in I²C Isolators or
Isolated DC-DC Power Modules.
| Description | Specs (11) | Pictures (10) | Resources (6) | FAQs (0) | 日韩电影大全免费观看2023年上映 (9) |
|---|
Dimensions
| Size: | 0.5″ × 0.6″ × 0.11″ |
|---|---|
| Weight: | 0.5 g |
General specifications
| Minimum operating voltage: | 3.0 V |
|---|---|
| Maximum operating voltage: | 5.5 V |
| Maximum output current: | 200 mA |
| Output voltage: | 5 V1 |
| Reverse voltage protection?: | N |
| 中日韩精品视频在线观看?: | N |
| Isolated power transfer?: | Y |
Identifying markings
| PCB dev codes: | iso03a |
|---|---|
| Other PCB markings: | 0J15307 |

















